15
Cze

Jak poprawić konwersję w sklepie internetowym – mój artykuł w Marketer+

Każdy e-sprzedawca i osoba odpowiedzialna za zwiększanie przychodów w e-sklepie nie raz zadawała sobie pewnie pytanie: jak poprawić konwersję w sklepie internetowym. Skuteczne sposoby na poprawę konwersji w e-sklepie przedstawiłam w najnowszym wydaniu magazynu Marketer+, do zakupu którego serdecznie zapraszam.

W magazynie Marketer+ na podstawie przykładów przedstawiłam najczęstsze błędy w sklepach internetowych, które mogą powodować spadki konwersji, a co gorsza, przechodzenie Twoich klientów do konkurencji. Jednoczenie pokazywałam jak wyeliminować te błędy.

Z artykułu dowiesz się m.in.:

  • czym jest konwersja w sklepie internetowym
  • jakie czynniki wpływają na konwersję,
  • jak optymalizować sklep by zwiększyć współczynnik konwersji
  • co powoduje, że klienci przerywają transakcje

Przygotowując artykuł nie skupiałam się na jednym konkretnym procesie czy podstronach e-sklepu, zaproponowane przeze mnie sposoby na poprawę konwersji dotyczą najważniejszych kroków ścieżki zakupowej klienta. Oprócz wskazania powodów obniżających konwersję, takich jak wolno ładująca się witryna internetowa, opisałam też na co zwrócić uwagę przy projektowaniu kroków koszyka w e-sklepie czy stron informacyjnych.

Z artykułu dowiesz się także jak poprawić konwersję  w sklepie internetowym poprzez optymalizację kart produktów, jak tworzyć opisy produktów czy analizować zachowania klientów.

Jeszcze raz zachęcam Cię do zakupu aktualnego numeru magazynu Marketer+ 2(25) 2017: Generowanie leadów i sprzedaży w internecie. Performance marketing w praktyce

Magazyn Marketer+ możesz zakupić tutaj.

jak poprawić konwersję w sklepie internetowym

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.