Cześć!
Skoro trafiłeś tutaj to znaczy, że szukasz osoby, która pomoże wynieść Twój biznes na wyższy poziom, zwiększyć konwersję i rozpoznawalność marki w Internecie.
Chętnie Ci w tym pomogę poprzez konsultacje, szkolenie lub przejęcie marketingowej strefy Twojego biznesu.

W wielkim skrócie: Jeśli szukasz osoby, która pomoże Ci w…:

 • content marketingu: plan działań, prowadzenie bloga, pisanie artykułów i innych tekstów
 • email marketingu: strategia, wdrożenie, zarządzanie tym kanałem komunikacji
 • e-commerce: strategia, marketing i promocja, UX
 • marketing automation: strategia, tworzenie scenariuszy, wybór narzędzi, wdrożenia

… to pisz śmiało.

Mam ponad 11 letnie doświadczenie w marketingu internetowym i e-commerce w różnych branżach i w różnej wielkości firmach. Więcej o moim doświadczeniu zawodowym możesz przeczytać w zakładce Poznajmy się oraz na moim profilu na Linkedin.

Chętnie pomogę Ci:

 • ustalić strategię marketingową marki lub firmy w Internecie
 • zaplanować działania e-mail marketingowe, content marketingowe i komunikację w Social Media
 • przeszkolić Twoich pracowników (a także mogę zostać ich Project Managerem )
 • rozplanować ścieżki i procesy marketing automation, onboardingu Klienta i lead nurturingu, a także zaproponuje logiki automatyzacji
 • wybrać najlepsze narzędzia do marketingu internetowego
 • tworzyć treści na Twoje serwisy internetowe, blogi lub karty produktów w sklepie
 • połączyć wszystkie Twoje aktywności w Internecie w jedną spójną całość

Jednak nie obraź się jeśli odmówię Ci współpracy. Nie biorę wszystkich zleceń, gdyż nie jestem specjalistą od wszystkiego (jeśli ktoś Ci mówi, że jest to kłamie i chce po prostu na Tobie zarobić, a nie pomóc). Ale nie martw się, na pewno pomogę Ci znaleźć kompetentną osobę i doradzę najlepiej jak potrafię. Mam liczne kontakty, współpracuję z wieloma osobami, za które ręczę swoim nazwiskiem.

Ponadto, nie wiem czy wiesz, ale prowadzę blog kulinarny eksperymentalnie.com – podobno znany i lubiany, z całkiem pokaźnymi zasięgami i statystykami. W ramach niego możemy także podjąć współpracę w ramach:

 • wpisu sponsorowanego
 • promocji marki lub produktu
 • przygotowania unikalnych przepisów, zdjęć i filmów

Jak pracuję?

Nie lubię wróżyć z fusów, gdyż tego nie potrafię. Dlatego zawsze dokładnie analizuję specyfikę działania firmy i branży, z którą podejmuję współpracę. Jeśli podsyłam benchmarki to tylko takie, które będą odpowiednie dla Ciebie, jeśli prowadzę szkolenia to zawsze na konkretnych przykładach dopasowanych do Twojej firmy.

Nie lubię też robić rewolucji, jestem zwolenniczką ewolucji, gdyż to jest najbezpieczniejsze dla Ciebie i dla Twoich Klientów. Analizuję, znajduję miejsca do poprawy i proponuję nowe działania lub funkcjonalności.

Nie mam też sztywnych stawek. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i możliwości. Na pewno jakoś się dogadamy 🙂

 

 

Zapraszam do kontaktu!
Napisz do mnie na adres: kontakt@achmielewska.com lub złap mnie na Facebook lub Linkedin. Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.

 

Do usłyszenia lub przeczytania!

Agata

 

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.