Czy potrzebujesz wirtualnej asystentki? Czy współpraca z wirtualną asystentką pomoże Ci przyspieszyć rozwój biznesu? Jak wybrać wirtualną asystentkę?

W ogromnym skrócie wirtualna asystentka to osoba, której możesz oddelegować zadania związane z administracją, skrzynką e-mail oraz np. prowadzenie działań marketingowych czy obsługę strony www. Wszystko zależy od tego co potrzebujesz i jakie umiejętności posiada wirtualna asystentka. 

Od typowej asystentki wyróżnia ją to, że pracuje zdalnie, nie zatrudniasz jej na pełen etat, no i zakres działań może być naprawdę zróżnicowany.

Przyjęło się, że wirtualne asystentki pomagają głównie freelancerom lub jednoosobowym biznesom online. Ale to nie do końca prawda, bo także także mogą pomagać fryzjerom czy nawet lekarzom  w odbieraniu telefonów i poczty.

Czy wirtualna asystentka pomoże i Tobie? Jak znaleźć idealną dla Ciebie wirtualną asystentkę i z jakimi problemami możesz się spotkać opowie Pola Sobczyk, właścicielka marki BrandAssist i BrandAssist Academy. Pomaga ona zarówno osobom, które chcą zostać wirtualnymi asystentkami, a firmom pomaga znaleźć dobrą wirtualną asystentkę. Szkoli, doradza i tworzy kursy on-line dookoła tej tematyki.

 

 

Obejrzyj rozmowę na Youtube:

 


W podcaście wspomniałam o mailu, który wysyłam raz na 2-3 tygodnie. Zawiera on ciekawostki ze świata marketingu, ecommerce i biznesu. 

Jeśli i Ty chcesz otrzymywać taką wiadomość to zapisz się na nią na stronie: achmielewska.com/po


W podcaście “Wirtualna asystentka – jak ją wybrać i co delegować?” rozmawiamy m.in. o tym:

 1. Jak powstał zawód wirtualnej asystentki?
 2. Kim jest wirtualna asystentka?
 3. Czym się zajmuje wirtualna asystentka?
 4. Jak wybrać wirtualną asystentkę? Jak rekrutować wirtualną asystentkę?
 5. Dlaczego mężczyźni nie działają w wirtualnej asystenturze?
 6. Jakie są możliwości rozwoju wirtualnej Asystentki?
 7. W jakich zawodach warto mieć wirtualną asystentkę?
 8. Jak przekazać zarządzanie skrzynką e-mail wirtualnej asystentce?
 9. Czego nie delegować?
 10. Z jakimi problemami najczęściej spotykają się wirtualne asystentki i przedsiębiorcy na początku współpracy?

 

 

Kanał Youtube Poli: Pola z BrandAssist 
Film: Kiedy wirtualna asystentka Cię oszukuje?
Strona www Poli: www.polasobczyk.pl.
Miniporadnik dla przedsiębiorców Co delegować wirtualnej asystentce? 

A jakie ty masz doświadczenia z wirtualną asystą?
Współpracujesz już z wirtualną asystentkę?
Umiesz delegować zadania czy masz podobny problem do mnie i zamiast odpocząć w weekend robisz rzeczy, które możesz oddać innym?

 

Skąd możesz pobrać podcast Firma On-line?
Podcast dostępny jest :

Zapisz się także na mój newsletter by być na bieżąco, a przy okazji otrzymać fajne prezenty.

A jeśli spodobał Ci się ten odcinek będę wdzięczna za komentarz i podzielenie się tym odcinkiem z innymi osobami, którym jego treść może być przydatna. Będzie mi też miło jeśli poświęcisz chwile i zostawisz krótką ocenę podcastu w iTunes – dzięki temu inne osoby łatwiej dotrą do tego podcastu.

Oceń podcast Firma On-line >>

 • użytkownicy systemu IOS – iPhone, iPad i komputery Mac – wejdź do iTunes i kliknij w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodawając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!
 • użytkownicy systemu Windows – zainstaluj na swoim urządzeniu aplikację iTunes, kliknij w niej w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!
 • użytkownicy systemu Android – wejdź do Google Play, pobierz aplikację Apple Music i kliknij w niej w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!

Trzymaj się ciepło i do usłyszenia niebawem 🙂

Wirtualna asystentka - jak ją wybrać i co delegować

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone (*) są wymagane.

KONTAKT

   

  Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.