Sprzedaż w Internecie jest coraz bardziej popularna i to mnie bardzo cieszy. Zatem dlaczego nie mam sklepu internetowego? Z czym się wiąże sprzedaż on-line i jak wypromować e-sklep?

O tym rozmawiałam z Mariuszem Kobakiem w jego podcaście Kierunek Wolność. Za zgodą Mariusza umieszczam też naszą rozmowę u mnie, bo jest ciekawa i warto abyś jej wysłuchał.

 

 

Rozmowę możesz też posłuchać na Youtube

 

Włączając play dowiesz się:

 • Co w ostatnim czasie zmieniła w swoim życiu? W jakiej sprawie zmieniłam swoje poglądy?
 • Dlaczego przestałam chodzić na spotkania i różnego rodzaju meetupy branżowe?
 • Dlaczego nie mam sklepu internetowego tylko pomagam sprzedawać innym?
 • Dlaczego mówią na mnie Kurczak?
 • Od czego zacząć sprzedaż w Internecie?
 • Czym jest marketing automation i e-mail marketing?
 • Jak przyciągnąć ruch do sklepu internetowego?
 • Czym jest inbound marketing?

Mam nadzieję, że nie zniechęciłam Ciebie do otwarcia sklepu internetowego. To nie jest prosty biznes, ale bardzo fajny. Zwłaszcza w tych niepewnych czasach kiedy warto dywersyfikować kanały sprzedaży i zarobkowania.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprzedaży internetowej to może będę mogła Tobie pomóc, więc jak coś to zapraszam do kontaktu hej@achmielewska.com

 

 

Skąd możesz pobrać podcast Firma On-line?
Podcast dostępny jest :

Zapisz się także na mój newsletter by być na bieżąco, a przy okazji otrzymać fajne prezenty.

A jeśli spodobał Ci się ten odcinek będę wdzięczna za komentarz i podzielenie się tym odcinkiem z innymi osobami, którym jego treść może być przydatna. Będzie mi też miło jeśli poświęcisz chwile i zostawisz krótką ocenę podcastu w iTunes – dzięki temu inne osoby łatwiej dotrą do tego podcastu.

Oceń podcast Firma On-line >>

 • użytkownicy systemu IOS – iPhone, iPad i komputery Mac – wejdź do iTunes i kliknij w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!
 • użytkownicy systemu Windows – zainstaluj na swoim urządzeniu aplikację iTunes, kliknij w niej w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!
 • użytkownicy systemu Android – wejdź do Google Play, pobierz aplikację Apple Music i kliknij w niej w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!

 

Trzymaj się ciepło i do usłyszenia niebawem 🙂

 

od czego zacząć sprzedaż internetową min

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone (*) są wymagane.

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.