Czy work-life balance istnieje? Skąd pomysł na mit work-life balance? Czy zawsze musisz być zmotywowany? Jak możesz zmienić swoje podejście do działania i co daje planowanie?

Między innymi o tym posłuchasz w rozmowie z Miłoszem Brzezińskim. Jest to wyjątkowy odcinek podcastu, nie tylko ze względu na gościa. Współprowadzę go z dwójką wspaniałych i bliskich mi ludzi- Gosią i Dawidem.

Miłosz Brzeziński podzielił się trafnymi spostrzeżeniami i przemyśleniami. Jego wiedza i sposób w jaki ją przekazuje sprawia, że człowiek widzi rzeczy z różnych stron.

Tematem rozmowy w pierwotnej wersji było pytanie: jak pracować, żeby się nie przepracować, a jednak mieć efekty? Jednak poruszyliśmy gro innych zagadnień.

“Gubi nas hazardowe podejście do mediów, które nas otaczają.”

I jeśli czasem masz wyrzuty sumienia, że leżysz i nic nie robisz.

Albo nie wiesz jak odciąć się od atakujących z zewsząd informacji.

Bądź też nie widzisz celu jaki ma planowanie. To cóż, nie mam innej rady jak tylko posłuchać tej rozmowy.

 

 

Obejrzyj nagranie na Yotube

 

“Planowanie daje nam więcej czasu na rzeczy, które są nic nie warte.”

Przy okazji chciałam podziękować Gosi i Dawidowi za wsparcie w organizacji tej rozmowy oraz w zadawaniu celnych pytań. Tobie z kolei dziękuję, że to czytasz, a zaraz posłuchasz mega wesołej i pełnej wiedzy rozmowy!

W odcinku “Mit work-life balance – Miłosz Brzeziński o pracy i życiu” poruszamy takie zagadnienia jak:

 • czy da się osiągnąć work-life balance?
 • czy można mieć życie w równowadze?
 • czy to źle nic nie robić?
 • jak odpoczywać?
 • czym jest stan odpoczynku?
 • czy spotkanie ze znajomymi to odpoczynek?
 • czy sen na raty pozwala wypocząć?
 • jak zmienić swoje podejście do działania?
 • czy zawsze trzeba być zmotywowanym?
 • jak długo trwa zmiana?
 • dlaczego tak trudno coś zmienić w życiu?
 • dlaczego warto prowadzić dziennik?
 • co daje nam planowanie?
 • jak znaleźć czas na rozrywkę?
 • jak odciąć się od bombardowania informacjami?
 • czym jest produktywność?

 

 

“Zdyscyplinowanym osobom jest w życiu łatwiej, one nie zawsze robią, ale mają więcej czasu na to co by chciały zrobić”

Mit work-life balance - Miłosz Brzeziński o pracy i życiu

Mam nadzieję, że słuchało Ci się tej rozmowy równie dobrze jak nam się rozmawiało z Panem Miłoszem. Ja wyciągnęłam z niej ogrom praktycznej wiedzy do wdrożenia na już. Potwierdzam to o czym mówił Pan Miłosz. Planowanie i dyscyplina pozwalają robić rzeczy, które niekoniecznie nas rozwijają i są uznawane za wartościowe. A jeśli nie zawsze udaje Ci się działać w sposób zaplanowany i trzymać się postanowień to nie martw się. To normalne. Ja podobno jestem nadzwyczaj zdyscyplinowana i planowa, a powiem Ci, że nie zawsze tak jest. Ale warto próbować i mieć czas na leżenie brzuchem do góry myśląc o niebieskich migdałach (albo układać puzzle).

No nic koniec tego mojego wymądrzania się. Daj nam znać jak podobała Ci się rozmowa i co najbardziej utkwiło Ci w pamięci? Mam nadzieję, że do usłyszenia w kolejnym odcinku, a dodatkowo będzie mi miło jeśli podeślesz link do tego odcinka achmielewska.com/64 osobom, które chciałby posłuchać Pana Miłosza.

Trzymaj się radośnie i zdrowo!

Miłosz Brzeziński w sieci:
miloszbrzezinski.pl
Fanpage Miłosza Brzezińskiego
Grupa na FB Miłosz Brzezińskiego
Instagram Miłosza Brzezińskiego

Namiary na Gosię
Namiary na Dawida

 

Skąd możesz pobrać podcast Firma On-line?
Podcast i odcinek “Mit work-life balance – Miłosz Brzeziński o pracy i życiu” dostępny jest :

Zapisz się także na mój newsletter by być na bieżąco, a przy okazji otrzymać fajne prezenty.

A jeśli spodobał Ci się ten odcinek będę wdzięczna za komentarz i podzielenie się tym odcinkiem z innymi osobami, którym jego treść może być przydatna. Będzie mi też miło jeśli poświęcisz chwile i zostawisz krótką ocenę podcastu w iTunes – dzięki temu inne osoby łatwiej dotrą do tego podcastu.

Oceń podcast Firma On-line >>

 • użytkownicy systemu IOS – iPhone, iPad i komputery Mac – wejdź do iTunes i kliknij w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!
 • użytkownicy systemu Windows – zainstaluj na swoim urządzeniu aplikację iTunes, kliknij w niej w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!
 • użytkownicy systemu Android – wejdź do Google Play, pobierz aplikację Apple Music i kliknij w niej w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!

 

Trzymaj się ciepło i do usłyszenia niebawem 🙂

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone (*) są wymagane.

KONTAKT

   

  Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.