Czy Ci też tak czas zasuwa (by nie powiedzieć bardziej dosadnie ;))? Już mamy 1 czerwca, a przecież niedawno był 1 stycznia! Z jednej strony z rana humor mi się zepsuł, a z drugiej w końcu dziś 2 w tym tygodniu piątek i w dodatku mamy Podcastowy Dzień Dziecka 2018!

Co to jest ten Podcastowy Dzień Dziecka 2018? To taka mała inicjatywa podcasterów na Dzień Dziecka – w sumie to z nazwy wynika 😉 Z okazji dziecięcego święta nagraliśmy wierszyki, bajki lub inne opowiadajki i wymieniliśmy się nimi między sobą, by było zabawniej dla nas i ciekawiej dla Ciebie. Taka niespodzianka, a dzieci lubią niespodzianki. Ty pewnie nie jesteś już dzieckiem, ale chyba każdy z nas ma jeszcze w sobie coś z dziecka (przynajmniej taką mam nadzieję ;)).

Ja mam przyjemność opublikować wiersz Juliusza Słowackiego “O Janku co psom szył buty”. Wiersz czyta jeden z moich ulubionych podcasterów – Kamil Dudziński, prowadzący podcast “Książki, które uczą”. Polecam podcast jego podcast, bo ciekawie i zwięźle streszcza książki, które mogą nas czegoś nauczyć. A dzięki tym streszczeniom i jego przemyśleniom możemy wyrobić sobie już jakąś tam opinię o danej pozycji (i np. zaoszczędzić pieniądze ;)).

 

 

Przy okazji tej wierszykowej wymiany, zachęcamy Cię nie tylko do poszukiwań innych wierszyków i poznania nowych podcasterów, ale także do pomocy Adasiowi. Adaś Domański od urodzenia zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Jego skutkiem jest obustronny niedowład kurczowy i padaczka. Niezbędny jest bardzo drogi przeszczep komórek macierzystych i Twoje, nawet najmniejsze, wsparcie na pewno będzie wspaniałym prezentem dla niego. Tutaj dowiedz się więcej o Adasiu i jak mu możesz pomóc.
Z góry dziękuję za Twoją pomoc, dziękują także inni podcasterzy.

Chciałam podziękować organizatorom akcji Podcastowy Dzień Dziecka 2018 za tą inicjatywę, która nie tylko zacieśnia więzi między podcasterami, ale też ma szczytny cel 🙂 A organizatorami są: Lokomotywa – Stacja Northampton. Konkurs Recytatorski i Pan Codziennik

podcastowy dzień dziecka 2018

Dzień Dziecka to taki szczególna okazja, bo praktycznie każdy może ją świętować. Każdy kto czuje w sobie odrobinę dziecięcej radości/niewinności/ciekawości… – niepotrzebne skreślić 😉 Ja dziś też świętuje i po przesłuchaniu innych podcastów opublikowanych w ramach inicjatywy Podcastowy Dzień Dziecka 2018, idę na kawę i lody! O! Ty też sobie spraw jakiś drobny prezent 🙂

 

Skąd możesz pobrać podcast Firma On-line?
Podcast dostępny jest :

Zapisz się także na mój newsletter by być na bieżąco, a przy okazji otrzymać fajne prezenty.

A jeśli spodobał Ci się ten odcinek będę wdzięczna za komentarz i podzielenie się tym odcinkiem z innymi osobami, którym jego treść może być przydatna. Będzie mi też miło jeśli poświęcisz chwile i zostawisz krótką ocenę podcastu w iTunes – dzięki temu inne osoby łatwiej dotrą do tego podcastu.

Oceń podcast Firma On-line >>

  • użytkownicy systemu IOS – iPhone, iPad i komputery Mac – wejdź do iTunes i kliknij w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!
  • użytkownicy systemu Windows – zainstaluj na swoim urządzeniu aplikację iTunes, kliknij w niej w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!
  • użytkownicy systemu Android – wejdź do Google Play, pobierz aplikację Apple Music i kliknij w niej w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!

 

blog marketingowy agata chmielewska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone (*) są wymagane.

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.