moc współpracy zbuduj zespół

 

Jak najbardziej lubisz pracować? W grupie czy samodzielnie? Często nie mamy wyboru i jesteśmy zdani na łaskę szefa lub specyfikę pracy. Często współpracujemy z innymi, często tworzymy jakiś zespół z innymi, często sukces projektu zależy od dobrej współpracy.

Ponieważ współpraca z innymi może nas spotkać wszędzie i nie dotyczy ona tylko pracy, ale też innych dziedzin życia, to dziś masz szansę posłuchać o mocy współpracy i o tym dlaczego warto tak budować zespoły, by każdy czuł się w nich jak najlepiej.

moc współpracy

Posłuchaj wywiadu z 3 niesamowitymi kobietami, które poznałam na warsztatach jakie prowadziły – Moc współpracy w ramach ich nowego projektu Laboratorium współpracy. Dziewczyny na pomysł wpadły przypadkiem, ich ścieżki zbiegają się wokół teatru, a dodatkowo są przykładem, że zespół mogą tworzyć także ludzie oddaleni tysiące kilometrów od siebie – to właśnie dzięki umiejętności pracy zespołowej oraz możliwościom jakie daje obecnie technologia i internet!

Agnieszka, Magda i Karolina rozmawiają ze mną o mocy współpracy, pasji do teatru i jogi, a także o tym, jak można pogodzić prace zawodową z dodatkowymi projektami. Porozmawiamy też o tym jak ważne jest budowanie silnych i sprawnie działających zespołów we własnej firmie, dzięki czemu, Ty jako szef możesz odetchnąć i oddalić się obserwując wszystko z boku!

moc współpracy

Jeszcze raz bardzo dziękuję moim gościom. Zachęcam Cię nie tylko do odsłuchania podcastu, ale także do odwiedzenia ich fanpage Laboratorium Współpracy i wyczekiwania następnych warsztatów!

 

Jeśli spodobał Ci się ten odcinek proszę podziel się nim z innymi udostępniając go w Twoich profilach społecznościowych, pomożesz nie tylko innym, ale także mi docierając z moim podcastem do szerszego grona odbiorców.

Skąd możesz pobrać podcast Firma On-line?
Podcast dostępny jest :

Zapisz się także na mój newsletter by być na bieżąco, a przy okazji otrzymać fajne prezenty.

A jeśli spodobał Ci się ten odcinek będę wdzięczna za komentarz i podzielenie się tym odcinkiem z innymi osobami, którym jego treść może być przydatna. Będzie mi też miło jeśli poświęcisz chwile i zostawisz krótką ocenę podcastu w iTunes – dzięki temu inne osoby łatwiej dotrą do tego podcastu.

Oceń podcast Firma On-line >>

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone (*) są wymagane.

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.