MARKETING AUTOMATION

W tym odcinku, czyli “FO 001 – Marketing automation i pozamiatane” usłyszysz:

  1. Czym jest marketing automation
  2.  Błędne przekonania i mity dotyczące marketing automation
  3. Jak nie popełniać błędów i odnieść sukces

Jak pewnie się domyślasz po tytule dziś chcę Ci opowiedzieć coś o marketing automation. Ale nie martw się, nie będę opowiadała jakie to cudne i co można zdziałać inwestując w system do automatyzacji. Oczywiście coś tam powiem o podstawach, bo przecież nie każdy musi wiedzieć z czym to się je i jak to przyprawić. Jednak to nie będzie motyw przewodni tego odcinka.

Motywem przewodnim będą błędne przekonania i błędne działania wielu firm, które postanowiły rozpocząć przygodę z marketing automation.

Z kolei jeśli jeszcze nie wybrałeś narzędzia i zastanawiasz się nad funkcjonalnościami, jakie chciałbyś by system, z którego będziesz korzystał posiadał to subskrybuj podcast Firma on-line (iTunes)lub zapisz się do mojego newslettera – niebawem opublikuję odcinek, w którym pomogę Ci wybrać dostosowane do Twoich potrzeb narzędzie. Opowiem na co zwracać uwagę, przed czym się chronić i jak sprawdzić które funkcjonalności rzeczywiście będą dla Ciebie przydatne.

 

Skąd możesz pobrać podcast Firma On-line?

Podcast dostępny jest :

Zapisz się także na mój newsletter by być na bieżąco, a przy okazji otrzymać fajne prezenty.

A jeśli spodobał Ci się ten odcinek będę wdzięczna za komentarz i podzielenie się tym odcinkiem z innymi osobami, którym jego treść może być przydatna. Będzie mi też miło jeśli poświęcisz chwile i zostawisz krótką ocenę podcastu w iTunes – dzięki temu inne osoby łatwiej dotrą do tego podcastu.

Oceń podcast  Firma On-line >>

  • użytkownicy systemu IOS – iPhone, iPad i komputery Mac – wejdź do iTunes i kliknij w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodawając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!
  • użytkownicy systemu Windows – zainstaluj na swoim urządzeniu aplikację iTunes, kliknij w niej w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodawając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!
  • użytkownicy systemu Android – wejdź do Google Play, pobierz aplikację Apple Music i kliknij w niej w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodawając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!

 

Transkrypt podcastu w pdf do pobrania >>

 

Trzymaj się ciepło i do usłyszenia niebawem 🙂

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone (*) są wymagane.

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.