27
Lis

e-Commerce Polska Awards i Ekomersy 2016

Polski rynek e-commerce rośnie w siłę. Co roku powstają nowe firmy, nowe narzędzia, nowe możliwości. Sklepy internetowe się rozwijają, zwiększa się także liczba osób, która zaczyna docenia szybkość i wygodę zakupów internetowych.

Ten rozwój e-commerce w Polsce jest nagradzany przez 2 kluczowe konkursy: e-Commerce Polska Awards i Ekomersy.

Nagrody dla polskiego e-commerce z jednej strony są ukłonem w stronę firm i sklepów internetowych, które wyróżniają się pomysłowością, obsługą klienta lub wsparciem sprzedaży. Z drugiej strony motywują do dalszego rozwoju i działania.

Konkurs Ekomersy, w których od kilku lat mam przyjemność być w jury, organizowany jest przez Fundacja Polak 2.0 i w tym roku nagrody przyznano w 4 głównych kategoriach:
1. Dostawcy
2. E-sklepy
3. Agencje
4. Osobowość

e-Commerce Polska Awards i Ekomersy 2016

zdj. klinikaecommerce.pl

Listę wszystkich laureatów znajdziesz we wpisie na Klinice E-commerce , natomiast na moim blogu możesz przeczytać wywiad z Moniką Sumorek z Feedink, firmy która zajęła I miejsce w kategorii Debiut roku – aplikacja SaaS. Bardzo cieszy mnie także sukces zapakuj.to – dwa I miejsca w kategoriach Debiut roku – produkt/usługa i Produkt / usługa wspierająca logistykę e-sklepu, gdyż obserwuję ich od początku, podoba mi się koncept, a firmę tworzą moi znajomi.

zapakujto

Wyrazy uznania należą się także e-sklepowi Answear.com, który zdobył dwa I miejsca w kategoriach: Najlepsza strategia utrzymania klientów i Ekspansja zagraniczna e-sklepu. Ich sukces wykorzystał do zrobienia sobie zdjęcia z nagrodami 😉

Jak co roku o tej samej porze… 😉 #ecommerce #poland #targiehandlu #ehandel #shopping #poland #warsaw #answear #prize #win #love

A post shared by Eksperymentalna Kuchnia (@aga_kurczak) on

Z kolei organizatorem e-Commerce Polska awards jest Izba Gospodarki Elektronicznej. W tym roku odbyła się IV edycja konkursu, podczas której wręczono 18 nagród głównych oraz 2 nagrody przyznane przez konsumentów w kategorii: Najlepsza obsługa klienta. Wszystkie kategorie możesz zobaczyć na stronie konkursu e-Commerce Polska awards.

e-Commerce Polska Awards i Ekomersy 2016

zdj.ecommercepolska.pl/

Podoba mi się, że konkurs docenia także małe sklepy, gdzie za Innowację roku został nagrodzony sklep PasujeMi.pl. Natomiast nagroda w kategorii Pomysł promocyjny roku została przyznana naprawdę ciekawemu pomysłowi – sklep Meskiegacie.pl – jak widać każdy może znaleźć swoją niszę 😉
Wszyscy nagrodzenie znajdują się na stronie konkursu.

Lubię konkursy e-Commerce Polska Awards i Ekomersy, gdyż co roku odkrywam nowe firmy, sklepy i pomysły!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.