1
Cze
targi-ehandlu

XII Targi eHandlu – merytorycznie o e-commerce i networking

Kolejna edycja Targów eHandlu za nami, już XII, ale pierwszy raz w Gdańsku! Wystawiało się 130 firm z branży, było ponad 4000 zarejestrowanych zwiedzających i aż 24 bardzo merytoryczne prezentacje!

Miałam przyjemność tam być i to jako konferansjer, czyli osoba rozpoczynają konferencję i zapowiadająca kolejnych prelegentów na scenie, a dokładnie na scenie B.

 

Targi eHandlu – dlaczego warto na nich być?

 

Targi eHandlu

Prezentacje były naprawdę ciekawe, przynajmniej na scenie B, na której i wokół której byłam cały dzień. Szczególnie spodobała mi się prezentacja Istvana Simona o roli wyszukiwarki w sklepie internetowym – jak wpływa na zwiększenie konwersji. Ja też uważam, że sprawnie działająca i funkcjonalna wyszukiwarka to naprawdę istotny element w każdym e-sklepie – pisałam nawet o tym w artykule “Wyszukiwarka w sklepie internetowym – przykłady”.

Ciekawym tematem było także połączenie SEO i PPC – jak się uzupełniają i dlaczego zarówno wyniki organiczne, jak i płatne są pomocne w zwiększaniu konwersji i wcale się nie wykluczają.

Inne prelekcje, nie mniej ciekawe to:

  • Co łączy perspektywę administratora i końcowego użytkownika sklepu internetowego, czyli jak zadbać o obie grupy- Arkadiusz Tokarczyk i Daniel Cisek
  • Mobile commerce – wczoraj, dzisiaj i jutro – Łukasz Plutecki
  • SEO napędza e-commerce – Piotr Michalak i Jarosław Ziółkowski
  • Rage Against the Mobile – Łukasz Kozłowski
  • Dostarczalność e-mail – cichy zabójca Twoich działań z E-mail Marketingowych. Poznaj 7 sprawdzonych sposobów, które natychmiast zwiększą skuteczność Twoich wysyłek – Michał Walachowski
  • Przejście od porównywarki cenowej do marketplace: droga rozwoju w eCommerce na podstawie mesprovisions.com – Joanna Staśkowiak

Targi eHandlu

Jeśli nie miałeś okazji być na tej edycji Targów eHandlu to koniecznie przyjdź na kolejną, bo jak widzisz warto! Darmowa wiedza i networking w jednym. Kolejne Targi eHandlu pewnie już na jesieni.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.