10
Lis

Warsaw Email Summit 2015 – dlaczego warto wziąć udział

Follow my blog with Bloglovin

Warsaw Email Summit (WES) to konferencja dotycząca e-mail marketingu organizowana przez Optivo. W tym roku odbyła się kolejna jej edycja i ja miałam przyjemność na niej być.

Głównym celem WES jest inspirowanie marketerów do robienia czegoś więcej, pokazanie, że nie trzeba iść utartymi schematami i udowodnienie tego na przykładach. Prelegenci dzielą się swoją wiedzą i robią na to przykładzie przeprowadzonych akcji marketingowych. Dzięki temu nie słuchasz suchej teorii, ale dowiadujesz się o celach, wynikach oraz problemach na jakie prelegenci się natknęli.

W tym roku tematami przewodnimi była personalizacja, marketing automation, video-marketing oraz Omnichannel. Swoje case studies zaprezentowali m.in. Kacper Daszke z Fly.pl (jego prezentacja podobała mi się najbardziej), Andrzej Ogonowski z SMSAPI.PL, Daniel Palm z wakacyjnipiraci.pl

Dlaczego piszę o tym wydarzeniu? Bo niestety często się zdarza, że prelekcje nie potrafią zainteresować i skłonić do zgłębienia tematu, a tu było zupełnie inaczej. Wiem też, że za rok planowana jest kolejna edycja i warto się zastanowić nad uczestnictwem.

WES

Jest też drugi powód, przez który będą pamiętać WES 2015 przez długi czas. Podczas konferencji trwał konkurs zorganizowany wraz z firmą Sarigato zajmującą się m.in. generowaniem leadów i e-mail marketingiem. Do wygrania był voucher o wartości 10 tys. zł na kampanie za pośrednictwem Sarigato. I ja go wygrałam! Rzadko coś wygrywam, ale jak już, to jak widać z przytupem 😉

Całość była bardzo profesjonalnie zorganizowana. Rano powitano nas śniadaniem, potem był obiad, a na końcu oczywiście after party 🙂 Jednak i bez tych umilaczy nie żałowałabym czasu przeznaczonego na WES2015 – dużo praktycznej i konkretnej wiedzy o e-mail marketingu i marketingu internetowym w ujęciu całościowym.

A jeśli jeszcze Cię nie przekonałam to zobacz film:

Brawa dla Optivo za tak świetną organizację konferencji.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.