12
Lis

Największe targi e-commerce – Targi eHandlu w Warszawie

Kilka dni temu odbyły się 13 już Targi eHandlu organizowane przez Fundację Polak 2.0. Są to największe targi e-commerce w Polsce i ta edycja uświadomiła mi jak szybko sprzedaż internetowa rozwija się w naszym kraju.

W tym roku targi e-handlu odwiedziło ponad 4000 zwiedzających! Już samo to mówi o skali wydarzenia. Oprócz poznania nowych firm i rozwiązań w branży e-commerce, na 3 scenach odbyły się 24 eksperckie prezentacje, a także Gala Zaufanych Opinii organizowana przez Ceneo.

Prezentacje były naprawdę interesujące, choć ja byłam mogłam wysłuchać prelegentów występujących na scenie C, gdyż jak podczas poprzedniej edycji, byłam konferansjerem na tej właśnie scenie.

targi e-handlu

Szczególnie ciekawe prezentacje, których tematyka przykuła moją uwagę to m.in.:

  • prezentacja Macieja Jasiaczyka z PayU o nowej metodzie płatności Płacę później.
    Czym się wyróżnia ta metoda płatności od innych metod? Tym, że klient może zapłacić za zamówienie w ciągu 30 dni od zakupu, czyli po otrzymaniu towaru lub usługi. Natomiast sprzedawca otrzymuje wpłatę na konto jeszcze przed wysyłką. Wszelkie ryzyko braku wpłaty od kupującego ponosi PayU. Jestem bardzo ciekawa jak ta metoda płatności zostanie przyjęta na polskim rynku i w jakim kierunku się rozwinie.
  • prezentacja Sebastiana Gilona z TestArmy Group S.A., który opowiadał o nadużyciach w e-handlu, o tym co można wykraść z wirtualnych sklepów i jak zabezpieczyć stronę czy aplikację przed atakami hakerów.

targi e-commerce

targi e-commerce

targi ehandlu

Różne targi e-commerce oprócz możliwości spotkania znajomych z branży dają mi możliwość poznania nowych narzędzi, które potem mogę proponować klientom i wraz z nimi sprawdzać jak mogą wesprzeć nasze działania w zwiększaniu konwersji. Także w tym roku poznałam ciekawe rozwiązania, które niebawem mam zamiar sprawdzić, bo akurat jest ku temu okazja.

Jeśli działasz w branży e-commerce zachęcam Cię do pojawienia się na kolejnej edycji Targów eHandlu, gdyż wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny korzyść podwójna: nowe rozwiązania dla Twojego ebiznesu oraz duża dawka wiedzy od praktyków.

To jak? Widzimy się na kolejnej edycji?

PS. chyba spisałam się jako konferansjerka, bo dostałam

targi ehandlu

 

Do przeczytania!
Agata

 

Zdjęcie tytułowe:cenabiznesu.pl

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.