17
Lip
szablony-nozbehow

Szablony #NozbeHOW – czyli jak ułatwić sobie pracę

O Nozbe, z którego korzystam do planowania zadań, zapisywania pomysłów i zbierania materiałów na blog, zbieram się by napisać już od dłuższego czasu. Nie chcę tego robić niechlujnie i na szybko, chcę pokazać wszystkie fajne funkcje Nozbe z jakich korzystam. Dlatego też temat opisania Nozbe odkładam i odkładam – tak, prokrastynacja i perfekcjonizm (nie ukrywam moich problemów ;)).

Czym jest Nozbe? To narzędzie do zarządzania zadaniami, organizacji czasu vel siebie w czasie, a także do współpracy z innymi osobami podczas realizacji projektów. Narzędzie to stworzone jest przez Polaka, Michała Śliwińskiego, który uchodzi za mistrza produktywności.

W Nozbe oprócz projektów i zadań, można robić tzw. szablony #NozbeHOW

Są to szablony pokazujące jak coś krok po kroku zrobić: przygotować się do maratonu, sprawić by nasz poranek był wspaniały, wdrożyć w życie GTD czy przygotować strategię e-mail marketingową. Służą one także do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Można je udostępniać innym, a jeśli są naprawdę ciekawe trafiają na stronę Nozbe.how

Zobacz jak zrobić szablon w Nozbe i podzielić się nim z innymi.

Dlaczego przedstawienie Wam narzędzia Nozbe zaczynam od szablonów #NozbeHOW ?

Bo jest ku temu okazja! Wczoraj zostały ogłoszone wyniki w konkursie Nozbe, który polegał właśnie na przygotowaniu ciekawych i przydatnych szablonów…

i aż dwa moje szablony #NozbeHOW wygrały!

Oba szablony są z kategorii Biznes i Zarządzanie. I miejsce zajął szablon: Wysyłka newslettera – checklista, III miejsce szablon: Strategia e-mail marketingowa.

szablony #NozbeHOW

Konkurencja jak się domyślam była spora, bo międzynarodowe, a komisja bardzo zacna:

  • Chad Garrett – Prezes firmy Productivity Grid i orędownik metody GTD
  • Robby Miles – pomaga ludziom być produktywnymi, ambasador i propagator Nozbe
  • Jeff Sanders– prowadzi podcast i wydał książkę The 5 AM Miracle
  • Michał Śliwiński – twórca Nozbe

Nie ukrywam, że ucieszyłam się bardzo. To niesamowite uczucie, gdy inni doceniają Twoją pracę! Pozwolę sobie powiedzieć: “zrobili mi poniedziałek!

Zachęcam Cię do skorzystania z Nozbe – klikając w ten link (jest to link afiliacyjny, dzięki Twojej rejestracji i wykupienia abonamentu otrzymam prowizję).

Przetestuj też koniecznie szablony #NozbeHOW – sporą ich listę znajdziesz na stronie Nozbe.how. Ja do tej pory stworzyłam i udostępniłam następujące szablony #NozbeHOW

A może i Ty korzystasz z Nozbe i chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami lub szablonami?

Zdjęcie tytułowe pochodzi z bloga Nozbe.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.