7
Lut

Social Media i współpraca z agencją

Wszyscy mówią o Facebooku, Instagramie i Snapchacie. Wiesz, że i Ty powinieneś tam być. Tam są Twoi Klienci. Tam warto promować swoje produkty i usługi. Jednak nie bardzo czujesz te kanały. Uważasz, że są dla młodych. Nie masz na nie czasu. Nie widzisz bezpośredniej konwersji z nich i tak naprawdę nie chce Ci się w nie zagłębiać. Jednak wciąż z tyłu głowy siedzi ta myśl: tam są moi Klienci! Co zatem robisz? Wynajmujesz agencję interaktywną i im przekazujesz prowadzenie fanpage, kanału na Instagramie, Twitterze czy Snapchacie. Sumienie zagłuszona, poczucie obowiązku spełnione, zadania wyznaczone. Teraz czekasz na raporty, ale więcej o social mediach to słyszeć nie chcesz.

Muszę Cię niestety zmartwić. Postępujesz bardzo źle. To, że wynajmujesz agencję reklamową do obsługi kanałów social media nie zwalnia Cię z zainteresowania tymi kanałami. Dlaczego?

Social Media i współpraca z agencją

Dlaczego nie powinieneś oddawać w 100% swoich kanałów Social Media agencji zewnętrznej przeczytasz w moim artykule w Nowym Marketingu.

 

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł to proszę udostępnij go dalej. Będę Ci bardzo wdzięczna, a Twoi znajomi także zapoznają się z jego treścią. Dziękuje!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.