17
Mar

SHARE WEEK 2017 – ciekawe blogi

To już 6 edycja SHARE WEEK, czyli akcja Andrzeja Tucholskiego, w które polecamy ciekawe blogi. Blogi, które czytamy, które są według nas wartościowe, które chcemy pokazać innym. Jak co roku mam problem z wyborem tylko 3 ciekawych blogów – mam ich więcej na swojej liście.

Ciekawe blogi to dla mnie takie blogi, które coś wnoszą do mojego życia. Albo mnie edukują, albo poruszają ważne tematy, albo mnie bawią, albo mnie w jakiś sposób rozwijają. Są pisane przystępnym językiem, a większość wpisów mnie wciąga i pociąga 😉

W SHARE WEEK biorę udział od 2014 r. i co roku staram się polecać nowe blogi. W tym roku chcę polecić ciekawe blogi, które już istnieją od dawna, ale we wcześniejszych latach nie wpadły do mojej polecanej trójki. Wreszcie i na nie przyszedł czas.

W tamtym roku polecałam typowo biznesowe blogi. No prawie biznesowy, bo jeden z nich – Malinki.news – to raczej zbiór ciekawostek i już niestety nie istnieje 🙁 W 2016 polecałam: Blog GetResponse, Malinki.news i Pracital Ecommerce.

W tym roku pora na większe urozmaicenie. Jeden z blogów jest typowo biznesowy, 1 życiowo-biznesowy, a trzeci całkowicie życiowy 😉 Zachęcam do ich przejrzenia, bo ciekawe treści można na nich znaleźć.

ciekawe blogi

CIEKAWE BLOGI 2017

Mała Wielka Firma – blog o tym jak być dobrym przedsiębiorcą i rozwijać swój biznes. Przeczytasz (a także posłuchasz, bo jednocześnie tworzony jest podcast) o obsłudze klienta, marketingu, sprzedaży czy zarządzaniu. Wszystko opisane prostym językiem, aż miło się czyta.

Jak oszczędzać pieniądze – bloga Michała Szafrańskiego chyba nie trzeba polecać, prawda? Ponieważ jednak jestem ogromną fanką Michała, a jego bloga czytam od dawna (i słucham jego podcastów) to czuję się w obowiązku, by znalazł się w mojej trójce. Zwłaszcza, że jego książka (tutaj recenzja Finansowy ninja) była jedną z najszybciej przeczytanych (ze zrozumieniem!) książek o finansach osobistych. Ten blog powinien być obowiązkową lekturą w każdej szkole 😉

Proseksualna.pl – jak sama nazwa wskazuje nie jest to blog biznesowy. Choć w sumie, wszystko może być biznesem. Jest to “blog o chędożeniu”, a prościej to blog o seksie. Tylko proszę nie mylić seksu z Seksem. Blog bez tabu, blog o jednej z podstawowych potrzeb człowieka, blog o przyjemnościach. Jak sama autorka bloga pisze: “Proseksualna to blog o tym, że życie jest zbyt krótkie, by uprawiać kiepski seks”. I tyle w temacie!

Już nie mogę się doczekać raportu najczęściej polecanych blogów, który na koniec akcji przygotuje Andrzej – zawsze odkryję w nim coś nowego i coś ciekawego dla siebie!

A Ty jakie ciekawe blogi polecasz?

Wcześniej polecane przeze mnie blogi:

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Obserwuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Michal Szafranski
3 lat temu

Dzięki wielkie!!!!! 😀

Agata Chmielewska
3 lat temu
Odpowiedz do  Michal Szafranski

wiesz, że Ciebie zawsze będe polecać :*

Marek Jankowski
3 lat temu

Dziękuję, ale fajna niespodzianka na weekend 🙂

Agata Chmielewska
3 lat temu
Odpowiedz do  Marek Jankowski

to ja dziękuję za wartościowe treści!

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.