1
Lut
raport e-commerce 2018 w Polsce

Rynek e-commerce w Polsce – Raport E-commerce 2018

Interaktywnie.com opublikowało kolejny raport o rynku e-commerce w Polsce. Raport E-commerce 2018 zawiera wszystkie ważne tematy, na które powinniśmy zwrócić uwagę działając w branży handlu internetowego.

W raporcie oprócz takich zagadnień jak obsługa klienta, komunikacja multichannel i RODO (mamy rok RODO ;)), przeczytasz także o e-płatnościachkryptowalutach, trendach, a także wyzwaniach jakie stoją przed handlem elektronicznym w 2018 r.

Jeśli działasz lub planujesz działać w branży e-commerce to zapewne nie muszę Cię przekonywać do przeczytania raportu. Moją uwagę szczególnie przykuły takie tematy jak:

  • zarządzanie relacjami z klientem – wiedzy o tym nigdy za wiele, zwłaszcza, że to bardzo dynamicznie rozwijający się aspekt sprzedaży online
  • konkurowanie ze sklepami stacjonarnymi i location-based advertising
  • dlaczego e-mail marketing wciąż jest kluczowym kanałem w e-commerce
  • trendy w web designie i użyteczność sklepu internetowego
  • jakie kanały komunikacji z e-klientem wybrać – telefon, e-mail czy chat?
  • jak wykorzystać fakt intensywnego i szybkiego rozwoju e-commerce w Polsce?

Zatem jeśli interesuje Cię Rynek e-commerce w Polsce koniecznie pobierz Raport E-commerce 2018 wydany przez Interaktywnie.com.

raport e-commerce 2018

Raport E-commerce 2018 do pobrania jest tutaj.

 

 

Jeśli uważasz, że ten wpis jest przydatny dla Ciebie i chcesz dostawać informacje o innych ciekawych treściach na blogu i w Internecie to dołącz podaj swój adres e-mail, a ja obiecuję spełnić obietnicę. 

Aha! Na początek dostaniesz kilka fajnych prezentów 🙂

 
 
A przy okazji polecam Ci także przeczytać :

  1. wywiad z Mileną Majchrzak o marketingu w wyszukiwarkach, czyli SEO i SEM, a także content marketingu
  2. notatki z prezentacji i całą prezentację jaką przedstawiałam na Czwartku Social Media w Krakowie i Łodzi – o tym dlaczego Facebook nie sprzedaje

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.