27
Lis
błędy przedsiębiorcy

Przydatne funkcje Google Analitycs, sukces na Youtube i błędy przedsiębiorcy – Przeczytaj to! #2

Przeczytaj to! jest takim małym cyklem na moim blogu, w którym co jakiś czas (nie chcę obiecywać, że regularnie, bo sama w to nie wierzę) będę Ci polecać różne artykuły, filmy, wywiady oraz inne rzeczy znalezione w sieci, które w jakimś stopniu zatrzymały moją uwagę na dłużej i którymi chcę się podzielić z innymi. Będą to materiały nie tylko dotyczące e-commerce i marketingu internetowego, ale także zahaczające o inne tematy takie jak np. zdrowie, rozwój, relaks. Mam nadzieję, że i Tobie się one spodobają. Dziś drugi wpis z tego cyklu.

Zapraszam do lektury 🙂

Pamiętasz o Dniu Darmowej Dostawy?

Jak co roku o podobnej porze tuż po Black Friday i Cyber Monday w Polskim Internecie kolejne święto sprzedażowe. Dzień Darmowej Dostawy. Jeśli prowadzisz sklep internetowy to koniecznie weź udział w akcji. Jeśli tylko kupujesz przez Internet to nie przegap takiej okazji 😉

dzien-darmowej-dostawy-2016

Jak zaplanować kampanię świąteczną?

No właśnie jak?! Anita Wata dzieli się najlepszymi wskazówkami dotyczącymi kampanii e-mail marketingowych w gorącym przedświątecznym okresie. Nawet jeśli uważasz się za speca od e-mail marketingu to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Warto!

Czy znasz wszystkie funkcje Google Analytics?

Jestem pewna, że nie, a nawet jeśli uważasz, że tak to pewnie i tak nie 😉 Narzędzie to daje tyle możliwości analizy użytkowników na naszej witrynie, że pewnie coś Ci umknęło. Poznaj 6 ciekawych funkcji, z których warto korzystać.

Jakie błędy możesz popełnić prowadząc własną działalność

Michał Bąk odkrywa karty i szczerze opisuje błędy jakie popełnił podczas prowadzenia firmy. A popełnił ich aż 99 (a może nawet więcej). Warto przeczytać cały artykuł i wyciągnąć z niego jak najwięcej dla siebie (tekst nie tylko dla przedsiębiorców).

Jak osiągnąć sukces na Youtube?

O tym posłuchasz w podcaście Michała Szafrańskiego, który rozmawia z Gonciarzem. Kto to Gonciarz? To mój idol. Introwertyk, który naprawdę potrafi w Youtuba, biznes i realizację swoich marzeń i planów!

Never Grow Up, czyli jak się nie zestarzeć

Wpis Michała już trochę czasu jest w sieci, ale jego aktualność wcale nie straciła na wartości. Warto przeczytać cały artykuł i wyciągnąć z niego jak najwięcej dla siebie. Dlaczego akurat ten wpis o nie zabijaniu dziecka w sobie, a nie inny, przecież jest ich wiele w sieci? Bo znam Michała i czasem zazdroszczę mu tej pozytywnej energii i radości, które z niego emanują!

Trochę absurdu – 1200 zł za książkę ze zdjęciami produktów Apple

Co jak co, ale Apple to potrafi się cenić, a samouwielbienie tej firmy mnie naprawdę zadziwia. Ja na miejscu miłośników Apple chyba bym się obraziła na tą markę. Ta książka powinna być za darmo albo za niewielką opłatą, która poszłaby na jakiś cel charytatywny… Z drugiej strony to Apple robi dużą kasiorę, a nie ja… więc może ja nie umiem w biznesy 😉

I na koniec 🙂

funkcje Google Analytics

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.