5
Mar

Promocja firmy w Social Media

Czy promocja firmy w Social Media jest obowiązkowa? Czy każda firma musi być aktywna na Facebooku, Twitterze lub w innych serwisach społecznościowych?

Wiem, że nie jeden przedsiębiorca zadaje sobie takie pytanie. Odpowiedź na nie niestety nie jest jednoznaczna. Bo to zależy. Bo brzmi: tak i nie.
Nie każdy musi być na Facebooku, ale Social Media to nie tylko Facebook. To także Linkedin, gdzie można budować trwałe i efektywne relacje biznesowe, pozyskiwać klientów i kreować się na eksperta w danej dziedzinie. Powinieneś być aktywny tam gdzie jest Twój potencjalny Klient, tam gdzie jest grupa docelowa do której kierujesz swój produkt lub usługę. Pamiętaj media społecznościowe to nie sam Facebook.

promocja firmy w social media

O tym dlaczego warto być w mediach społecznościowych, które są dla Ciebie i na czym polega promocja firmy w Social Media przeczytasz w artykule, który napisałam dla MAMSTARTUP pt. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o promowaniu firmy w mediach społecznościowych

Zapraszam do przeczytania! Dowiedz się dlaczego promocja firmy w Social Media jest także dla Ciebie!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.