Agata chmielewska podcast

Odcinek zapowiadający podcast, w którym usłyszysz kim jest Agata Chmielewska i czego się dowiesz z podcastu FIRMA ON-LINE?
Dlaczego warto subskrybować program i do czego może doprowadzić prokrastynacja …
Posłuchaj blogerki kulinarnej zakochanej w e-commerce i online marketingu (a może na odwrót? e-commerce maniaczki prowadzącej także blog kulinarny?)

Wpis z odcinkiem na blogu: www.achmielewska.com/podcast-firma-on-line-000/

 

 

Linki, do stron o których wspominam w odcinku:
– blog o marketingu, e-commerce i biznesie: www.achmielewska.com/blog
– fanpage bloga: www.facebook.com/achmielewskacom
– zapis do newslettera (fajne bonusy za zapis :)) www.achmielewska.com/zapisz-sie-newslettera/
– blog kulinarny: www.eksperymentalnie.com

Skąd możesz pobrać podcast Firma On-line?

Podcast dostępny jest :

Zapisz się także na mój newsletter by być na bieżąco, a przy okazji otrzymać fajne prezenty.

A jeśli spodobał Ci się ten odcinek będę wdzięczna za komentarz i podzielenie się tym odcinkiem z innymi osobami, którym jego treść może być przydatna. Będzie mi też miło jeśli poświęcisz chwile i zostawisz krótką ocenę podcastu w iTunes – dzięki temu inne osoby łatwiej dotrą do tego podcastu.

Oceń podcast  Firma On-line >>

  • użytkownicy systemu IOS – iPhone, iPad i komputery Mac – wejdź do iTunes i kliknij w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodawając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!
  • użytkownicy systemu Windows – zainstaluj na swoim urządzeniu aplikację iTunes, kliknij w niej w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodawając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!
  • użytkownicy systemu Android – wejdź do Google Play, pobierz aplikację Apple Music i kliknij w niej w sklep, tam wyszukaj FiRMA ON-LINE. Możesz ocenić dodawając gwiazdki, a także zostawiając komentarz. Dziękuje!

Trzymaj się ciepło i do usłyszenia niebawem 🙂

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone (*) są wymagane.

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.