28
Lut
onboarding klienta

Onboarding klienta – czym jest i jak go wdrożyć?

Ostatnimi czasy dużo słyszy się o marketing automation, a w branży B2B często spotykanym pojęciem jest lead nurturing. Czym zatem jest tytułowy onboarding klienta i jaki ma on związek zarówno z marketing automation, jak i lead nurturing.
 
O tym czym jest onboarding klienta i jak go wdrożyć w swoim biznesie – zarówno biznesie B2B, jak i B2C, przeczytasz w artykule, który napisałam dla magazynu Marketer+.

 
Z artykułu “Czym jest onboarding potencjalnego klienta i jak go wdrożyć w swoim biznesie?” dowiesz się:

  • czym jest onboarding użytkownika,
  • o czym pamiętać wdrażając proces onboardingu,
  • jakie kanały komunikacji wykorzystać przy onboardingu,
  • jakie pytania zadać sobie na początku.

Ponadto poznasz dobre praktyki i przykłady wykorzystania procesu onboardingu do lojalizacji użytkownika oraz zamiany go w powracającego klienta lub klienta premium.

Zaprezentowane case studies pokażą Ci różnie możliwości i narzędzia, które będziesz mógł wykorzystać w swoim biznesie. Zobaczysz też przykładowe komunikaty oraz rozplanowany proces.

onboarding klienta

Serdecznie zapraszam Cię do zainteresowania się tematem jakim jest onboarding klienta oraz do przeczytania mojego artykułu oraz podzielenia się własnymi spostrzeżeniami w tym temacie.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.