9
Paź

Magazyn eHANDEL – Optymalizacja procesu subskrypcji

Czy wiesz czym jest proces zapisu do newslettera? On nie składa się z samego okienka zapisu umieszczonego na dole strony. W nowym wydaniu magazynu eHandel miałam przyjemność opowiedzieć o dobrych praktykach związanych z tworzeniem bazy subskrybentów, a także przedstawić kilka inspirujących przykładów.

W moim artykule pt. “Optymalizacja procesu subskrypcji – wszystko, co musisz wiedzieć o newsletterach w ecommerce” dowiesz się m.in. jak zbierać adresy e-mail w Twoim sklepie lub serwisie internetowym, dlaczego warto tworzyć cały proces zbierania bazy i z jakich elementów się składa. Zamieściłam też wiele ciekawych przykładów i pokazałam w jaki sposób można próbować zatrzymać subskrybenta, który chce się wypisać z Twojej listy.

magazyn eHandel

Zachęcam Cię do sięgnięcia po to wydanie magazynu eHadel, gdyż oprócz mojego artykułu, znajdziesz tam wiele ciekawych tematów jak:

  • omnichannel
  • landing page
  • klauzule niedozwolone
  • współpraca z agencjami

To tylko niektóre z poruszonych w magazynie wątków, więcej możesz zobaczyć na stronie magazynu.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.