konsultacje z ecommerce

Twoje działania marketingowe nie przynoszą oczekiwanych efektów? Chcesz skonsultować i poradzić się co robić by podnieść konwersję w Internecie? Jeśli tak to chętnie Ci pomogę.

Kilka słów o mnie
Od ponad 13 lat zajmuję się marketingiem internetowym i e-commerce. Przez wiele lat pracowałam w mniejszych i większych firmach, zarówno po stronie klienta, jak i agencji marketingowej. Całą moją ścieżkę kariery zawodowej możesz prześledzić na Linkedin (klik). Od 3 lat prowadzę własną działalność w ramach, której szkolę i doradzam firmom w zakresie obecności w Internecie i wykorzystania marketingu internetowego do promocji oraz zwiększania konwersji. Oprócz tego przygotowuję strategie i pomagam wdrożyć nowe pomysły w życie.  Więcej przeczytasz tutaj, a także tutaj.

KONSULTACJE z e-commerce i marketingu internetowego

W zależności od Twoich potrzeb mogę:

  • przeprowadzić audyt obecnej sytuacji i konkurencji
  • zaproponować nowe działania lub optymalizację aktualnych strategii
  • przygotować strategię marketingową (w zakresie całego marketingu internetowego lub tylko wybranych jego obszarów: marketing automation, e-mail marketing, content marketing, social media marketing)
  • pomóc w wybraniu dopasowanych do Twoich potrzeb narzędzi i systemów lub platformy e-commerce
  • pomóc we wdrożeniu systemów, a także platformy e-commerce (jednocześnie odciążając Cię od kontaktu z agencją lub programistą)
  • przeanalizować ścieżkę zakupową klienta, a także zaproponować optymalizację sklepu lub strony internetowej

Albo po prostu porozmawiać i doradzić tam gdzie potrzebujesz wsparcia, a ja w tym temacie mam wiedzę i doświadczenie – napisz, porozmawiajmy!

 

JAK MOGĘ CI JESCZE POMÓC?

(najlepiej rzecz jasna ;-))

audyt ecommerce szkolenie marketingowe automatyzacja marketingu audyt strony
marketing b2b konsultacje strategia i tworzenie treści lejki zakupowe tworzenie audyt strony

 

Pamiętaj, że w czasie kiedy Ty się zastanawiasz Twoja konkurencja idzie do przodu. Dlatego nie czekaj, tylko pisz do mnie śmiało i porozmawiajmy o współpracy.

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.