26
Gru
jak zarabiać na afiliacji

Jak zarabiać na afiliacji, perfekcjonizm i ślimaczki – Przeczytaj to! #5

Jak co roku mamy święta i po świętach. Już za chwilę będzie po świętach i pora się na to powoli przygotować. Zamiast siedzieć przy stole i zajadać się kolejnym kawałkiem keksa lub sernika (btw. polecam ten przepis na sernik) wyjdź na spacer. Jeśli jest za zimno albo pada deszcz tak jak u mnie to zrób coś konstruktywnego i przeczytaj kilka ciekawych artykułów dla rozgrzania szarych komórek rozleniwionych przez świąteczne obżarstwo. Ja właśnie porządkuje swój schowek z artykułami na potem, a za chwilę ubieram moje glany i idę na spacer… do śmietnika i z powrotem 😉

 

1. Jak sfinalizować sprzedaż dzięki content marketingowi

Czy działania content marketingowe mogą pomóc w sprzedaży? Jasne, że tak. Każdy marketer to wie (a jeśli nie to ma pewne braki ;)). Zobacz 9 wskazówek jak wykorzystać content marketing do generowania sprzedaży – skutecznej sprzedaży!
sprzedaz-i-content-marketing

2. Czy perfekcjonizm jest dobry czy zły?

“To, że coś jest dobre, już nam nie wystarcza. Ma być lepsze. Steven C. Hayes — profesor Wydziału Psychologii Uniwersytetu Nevada — wyjaśnia, że także nasza kultura nakłania nas do ciągłych zmian. Narzuca się nam bycie superludźmi we wszystkim. I choć wiemy, że superczłowiek nie istnieje, jednak wielu chce nim być.”
Kiedyś perfekcjonizm wpisywało się do CV jako zaletę. Dziś mądry pracodawca wie, że perfekcjonista nie będzie dobrym pracownikiem – prędzej czy później się wypali, z czasem jego efektywność zacznie spadać, a i prokrastynacja może go też dopaść. Przeczytaj ciekawy artykuł o perfekcjonistach. Pomyśl czy warto zawsze czepiać się szczegółów i dążyć do nieistniejącego ideału?

3. Jak zarabiać na afiliacji

Michał Szafrański nie dosyć, że napisał rewelacyjną książkę o finansach osobistych – Finansowy ninja (tutaj recenzja) , nie dosyć że książka odniosła ogromny sukces a Michał naprawdę dobrze na niej zarabia, to jeszcze uczy na swoim przykładzie jak zarabiać na afiliacji przy okazji zwiększania pasywnej sprzedaży książki. Wpis Michała, który poniekąd ma służyć sprzedaży książki jest dobrym poradnikiem uczącym jak zarabiać na afiliacji.

Książkę sama polecam i zachęcam do zakupu!
Link jest linkiem afiliacyjnym, co oznacza, że klikając w niego i kupując książkę Finansowy ninja ja dostanę od tego prowizję. Z góry dziękuje 🙂

jak zarabiać na afiliacji

 

4. „Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu.” – Thomas Edison

W swoim życiu miałam okres fascynacji wszelkimi coachami i motywatorami. W pewnym momencie stwierdziłam, że mam dość i albo ruszę kuperek albo dalej będę tracić czas na słuchanie mądrych rad dobrych wujków (o dziwo większość znanych mi coachów to mężczyźni). Jednak czasem warto przeczytać i pomyśleć nad słowami wypowiedzianymi przez innych, zwłaszcza jeśli są prawdziwe. Tutaj 21 cytatów dotyczących sukcesu zawodowego.

5. A na deser oczywiście kulinarne eksperymenty Kurczaka – ślimaczki z ciasta francuskiego

Bo zbliża się przecież Sylwester, a potem Karnawał i na domówki pora! A pora przecież nie podamy, dlatego dobrze znać przepisy na szybkie przekąski na Sylwestra i inne imprezy.

slimaczki-z-ciasta-francuskiego-z-serem-i-szynka

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.