14
Lut

IV Kongres eHandlu – jak pozyskać i utrzymać Klienta e-commerce

Kongres eHandlu jest moim zdaniem jedną z lepszych pod względem merytorycznym konferencji dotyczących sprzedaży internetowej oraz szeroko rozumianego marketingu internetowego.

W tym roku odbywa się czwarta edycja kongresu e-handlu i mam przyjemność być na niej prelegentką. Z jednej strony bardzo się cieszę, z drugiej natomiast wiem, że muszę dać siebie wszystko, bo występowanie na scenie z takimi osobami jak Piotr Karwatka czy Paweł Ogonowski to naprawdę duży zaszczyt i docenienie wiedzy jaką zdobyłam przez 8 lat pracy w branży eCommerce.

Moja prezentacja pt. “Pokaż ludzką twarz – nie tylko cena ma znaczenie. W jaki sposób zastąpić sprzedawcę w sklepie internetowym” będzie dotyczyła jednego z głównych problemów sprzedaży internetowej, czyli braku fizycznego kontaktu ze sprzedawcą. Chcę pokazać jak można ten problem rozwiązać i zainspirować do robienia czegoś więcej niż tylko walki o Klienta niskimi cenami. Powiem jak przywiązać klienta do ciebie na dłużej oraz nawiązać z nim bliższe relacje.

kongres eHandlu

Jeśli interesuje cię na ten temat, a podejrzewam, że tak to serdecznie zapraszam na moją prezentację 3 marca na Stadionie Narodowym – tam właśnie odbędzie się kongres. A teraz zachęcam cię do przeczytania krótkiego wywiadu ze mną i szybkiej rejestracji na kongres, gdyż cena biletów bedzie rosła.

Cała agendę kongresu możesz zobaczyć tutaj –  tematy prezentacji są bardzo ciekawe i sama nie moge sie doczekać by ich wysłuchać.
Do zobaczenia 3 marca!

 

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.