5
Maj

Festiwal dobrego contentu – dziel się wiedzą i doświadczeniem

Nastał czas matur, niebawem młodzi ludzi będą szukać swojej ścieżki zawodowej. Pewnie pójdą na studia, które może po roku okażą się złym wyborem, wielu z nich zacznie staże, pierwsze prace, np. “robiąc Internety”.
Zapewne i Ty, podobnie jak ja, chcesz by treści w Internecie były dobrej jakości. Nie chcesz marnować czasu na wodolejstwo i teksty skopiowane z innych stron. Nikt nie lubi bałaganu na własnym podwórku, a skoro działasz w Internecie, to jakby nie patrzeć Twoje podwórko. Ty wiesz jak tworzyć dobrej jakości content, jak go dytrybuować, promować, dlatego podziel się swoją wiedzą z młodszymi (wiekiem i doświadczeniem) od Ciebie.

Nie odbieraj tego jak kopanie dołków pod własnymi nogami, ale raczej pomyśl o regule wzajemności – Ty pomagasz dziś komuś, jutro ktoś pomaga Tobie. Proste? Proste!
Boisz się, że dzieląc się wiedzą umacniasz i powiększasz swoją konkurencję? Oczywiście, że tak, ale umówmy się to konkurencja napędza najbardziej do dalszego rozwoju, działania, rozwijania umiejętności. A Ty chyba nie chcesz spocząć na laurach prawda? Poza tym ucząc innych edukujesz ludzi, z którymi może niedługo będziesz pracował, a pracować z byle kim też nie jest fajne.

Mam nadzieję, że rozumiesz o czym piszę, a skoro tak to teraz masz świetną okazję do pokazania na co cię stać – jest nim Festiwal dobrego contentu.

Począwszy od 23 maja przez 7 dni co godzinę będzie wypływać w świat spora dawka wiedzy dotycząca szeroko pojętego marketingu internetowego i sprzedaży w Internecie. Poruszone zostaną tematy z zakresu e-commerce, SEO, SEM, content i e-mail marketingu, a także Social Media i PR. Dołóż cegiełkę od siebie do tej akcji, podziel się wiedzą i edukuj innych.
Do 15 maja masz czas na zgłoszenie się – napisz na adres biuro@marketingibiznes.pl.

Pamiętasz o regule wzajemności? Ona tu także występuje. Oprócz możliwości zaprezentowania się szerokiemu gronu odbiorców, możesz otrzymać reklamę w 3 numerach magazynu MarketingiBiznes.pl (wersja PDF) oraz zostać bohaterem okładki jednego z jesiennych wydań tego magazynu. Ponadto najbardziej poczytni autorzy z każdej kategorii będą mogli wydać książkę lub e-book we współpracy z wydawnictwem Słowa i Myśli!

Ja oczywiście mam zamiar mocno zaangażować się w Festiwal dobrego contentu. Jestem partnerem tej akcji, ale i piszę już teksty, które pomogą innym odnaleźć się w tym labiryncie zawiłości związanych z marketingiem internetowym i e-commerce.

Nie bądź buc i pokaż na co Cię stać 😉

Więcej informacji na stronie Marketing i Biznes.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.