28
Lis
ekomersy 2017

Ekomersy 2017 – najważniejsze nagrody branży eCommmerce

Już w jutro, 29 listopada, odbędzie się Gala Ekomersy 2017, podczas której zostaną rozdane nagrody dla prężnie działających firm, które wspierającą polski e-handel. 

E-commerce to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów gospodarki w Polsce. Wartość tego rynku w 2014 roku wynosiła 28 mld zł – obecnie jest to ponad 36 mld zł. Każdego roku odnotowuje się wzrost na poziomie kilkunastu procent. Za tak dynamicznym rozwojem branży w kraju stoją prężnie działające firmy, chętnie stawiające na innowacyjne rozwiązania. Fundacja Polak 2.0 już od 2012 roku wyróżnia je w konkursie Ekomersy.

ecommece polska

gala ekomersy

Tegoroczna edycja przyciągnęła rekordową ilość firm. W 18 kategoriach dla dostawców usług oraz e-sklepów, zgłosiło się ponad 250 marek. Głosy w konkursie oddało ponad 23 tysiące internautów. Po zaciętej rywalizacji, do finału konkursu Ekomersy 2017 dostało się 122 firm.

ekomersy 2017

ekomersy 2017

Warto wspomnieć, że organizatorzy konkursu postanowili wyłonić także Osobowość Roku, czyli personę, która swoimi działaniami przyczynia się do znacznego rozwoju e-commerce w Polsce. Kto zdobędzie ten tytuł? Przekonamy się już 29 listopada o godzinie 20:00 w Warszawie, na zamkniętej Gali Ekomersy VIP Night, która odbędzie się w klubie Loft 44.

Na uroczystość przybędą najbardziej cenione osobistości branży. Na gości czeka także krótkie wystąpienie Cypriana Iwucia, specjalizujacego się m.in w sprzedaży za pośrednictwem Amazona. Tego wieczoru opowie zebranym gościom na temat bieżących trendów w e-handlu.

Ekomersy 2017 to już 6 edycja konkursu. Inicjatywa zrodziła się w 2012 przy okazji pierwszej edycji organizowanych przez nas Targów eHandlu. Na polskim rynku handlu elektronicznego pojawiało się wiele firm, świadczących swoje usługi na naprawdę wysokim poziomie, jednak brakowało formy w jakiej można byłoby wyróżnić takie brandy. Dlatego właśnie powstał konkurs Ekomersy, w którym już od 5 lat, wspólnie z internautami i jury wybieramy najlepsze teamy w rodzimym e-commerce – mówi Roman Turaj z Fundacji Polak 2.0.

ekomersy 2017

Sama jestem ciekawa kto zostanie Osobistością Roku. Podejrzewam, że emocji będzie co niemiara, zresztą jak co roku. Niezmiernie się cieszę, że będę mogła uczestniczyć w Gali Ekomersy 2017 i na pewno tuż po niej podzielę się informacją o zwycięzcach.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.