Od czego zacząć sprzedaż internetową?
Jaką platformę e-commerce wybrać?
Jak pozyskać pierwszych klientów?
Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?
Dlaczego mój sklep nie sprzedaje?

Jeśli jedno z tych pytań chodzi Tobie po głowie to świetnie trafiłaś/eś.
Po to właśnie ta strona powstała, a ja tu jestem aby Ci pomóc.

Jak mogę Ci pomóc?

W zależności czy jesteś na początku swojej drogi w e-commerce czy może też działasz od lat i potrzebujesz świeżego, eksperckiego spojrzenia, moja rola może się trochę różnić.

Jednak bez względu na to, z rozkoszą pomogę Ci:

  • stworzyć sklep internetowy – poprzez wybór platformy, pomoc w integracji z przewoźnikami i niezbędnymi narzędziami, a także w zaplanowaniu działań marketingowych,
  • skonsultować obecny wygląd sklepu i działania marketingowe w oparciu o doświadczenie i dane analityczne (tu więcej o konsultacjach e-commerce),
  • ułatwić klientom zakupy, a tym samym zwiększyć konwersję w sklepie, przeprowadzając audyt użyteczności, e-commerce i marketingu (tu więcej o audycie)
  • poukładać działania marketingowe i nadać im konkretny kierunek oparty na jasnych celach, terminach i zaplanowanym budżecie – czyli stworzyć strategię marketingową (tu więcej o strategii),
  • znaleźć odpowiedź na pytanie: Dlaczego mój sklep nie sprzedaje i jak zwiększyć przychody z tego kanału?

 

Zainteresowana/y? To świetnie! Pisz śmiało i pogadajmy 🙂

 

Jak pracuję?

Zawsze dokładnie analizuję specyfikę działania firmy i branży, z którą podejmuję współpracę. Jeśli podsyłam benchmarki to tylko takie, które będą odpowiednie dla Ciebie, jeśli prowadzę szkolenia to zawsze na konkretnych przykładach dopasowanych do Twojej firmy.

Jestem zwolenniczką ewolucji, a nie rewolucji – to jest najbezpieczniejsze dla Ciebie i dla Twoich Klientów. Analizuję, znajduję miejsca do poprawy i proponuję nowe działania lub funkcjonalności.

I co ważne, możesz liczyć na szczerość, konkret i pilnowanie, aby wszystko szło zgodnie z planem. Nie będę traktować Cię jako klienta, ale jako partnera, z którym strzelamy do tej samej bramki!

 

PS. opróćz wyżej wymienionych robię jeszcze kilka innych rzeczy związanych z konwersją w e-commerce i marketingiem internetowym w B2B i B2C – kliknij tu >>

 

audyt ecommerce szkolenie marketingowe automatyzacja marketingu audyt strony
marketing b2b konsultacje strategia i tworzenie treści lejki zakupowe tworzenie audyt strony

 

 

 

jak sprzedawać w internecie

KONTAKT

     

    Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.