20
Maj
e-commerce-breakfast

E-commerce Breakfast – wydarzenie dla e-Commerce

Już drugi rok organizowany jest cykl spotkań w formie śniadań biznesowych, które mają na celu edukację, networking i robienie biznesów. Jako patron medialny nie mogło mnie zabraknąć na jednym z takich śniadań.

E-commerce Breakfast w Warszawie zorganizowane zostało w domu handlowym VITKAC na ostatnim piętrze, gdzie widoki z tarasu były piękne (zwłaszcza jeśli ktoś kocha Warszawę).

 

Oczywiście nie zabrakło śniadaniowego jedzenia i dużej ilości dobrej kawy, co mnie radowało najbardziej 😉

18527666_1497111840319708_7278755608267643358_n e-commerce-breakfast-prelekcje e-commerce breakfast

Organizatorem E-commerce Breakfast jest 6 firm dynamicznie działających w branży e-commerce na rynku polskim i rynkach zagranicznych: Optivo Polska, DHL PARCEL, Bluerank, Kancelaria radców prawnych Lubasz i Wspólnicy, Possible, OEX E-logistic.

e-commerce breakfast

Prezentacje były naprawdę konkretne, tzw. mięso, bez bajeczek i wszędzie powtarzanych “prawd”. Ciekawy temat i chyba dla większości obecnych nowy, był ten dotyczący nowych regulacji prawnych prezentowany przez Witolda Chomiczewskiego.

Inne tematy, niemniej interesujące to m.in. e-mail marketing w e-commerce, Customer journey, czyli ścieżka klienta w e-sklepie czy minimalizacja zwrotów i zachęta do ponownych zakupów.

E-commerce Breakfast Program

E-commerce Breakfast Program

E-commerce Breakfast w Warszawie był pierwszym śniadaniem z cyklu, kolejne miasta to Wrocław, Łódź i Rzeszów. Jeśli masz możliwość tam być to koniecznie się zarejestruj i dowiedz się ciekawych rzeczy, poznaj inspirujących ludzi i rób biznesy!

e-commerce breakfast

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.