13
Cze
budowanie biznesu on-line

Budowanie biznesu on-line – zapraszam na moją prelekcje

Budowanie biznesu on-line jest dla Ciebie nowym tematem? Nie wiesz od czego zacząć? Jak wypromować biznes on-line?

W takim razie zachęcam Cię do zapisania się na warsztaty e-commerce, na których dowiesz się jak ustalić strategię działań biznesowych, czym jest popularny ostatnio content marketing i jak sprzedawać za pomocą e-mai marketingu i marketing automation nie zrażając do siebie jednocześnie klienta.

Warsztaty “E-handel, czyli jak podejść do budowy działalności firmy w kanale online.” organizowane są przez Dziennik Gazeta Prawna.

Budowanie biznesu on-line jest bardzo rozległym tematem, dlatego całe warsztaty zostały podzielone na bloki tematyczne, dzięki czemu nie pogubisz się w poruszanych kwestiach.

budowanie biznesu on-line

Prezentować i szkolić będą praktycy z branży, w tym ja 🙂 Posłuchasz m.in. Piotra Stasiaka (Współzałożyciel agencji Bazgroł), Konrada Zacha (CEO Thinkhub) czy Andrzeja Federowicza (dziennikarz, trener, webmaster).

Jeszcze raz zachęcam Cię do zapisu na warsztaty e-commerce! Budowanie biznesu on-line stanie się jeszcze prostsze!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.