23
Mar

Blog firmowy – jak może pomóc Twojej firmie

Czy warto poświęcać czas i pieniądze na prowadzenie bloga firmowego? Czy blog firmowy przyniesie jakieś korzyści Twojej firmie? Czy to nie jest zbędny dodatek, który tworzą pracownicy, którym po prostu się nudzi?

No właśnie czy warto prowadzić bloga firmowego? Gdy zachęcam do tego moich klientów to bardzo często słyszę, że nie mają czasu na takie rzeczy. Do argumentu czasowego dochodzą jeszcze takie jak: nie potrafię pisać, nie mam pomysłu na wpisy, kolega miał, ale zamknąć po 3 miesiącach po nie widział efektów.

Nie zdają sobie oni sprawy i nie chcą przyjąć do świadomości, że blog firmowy może podnieść konwersję oraz poprawić pozycję SEO.

To tylko 2 mocne argumenty za tym, że blog firmowy to wartościowy i pomocny sposób na zwiększenie przychodów firmy. Tych argumentów za prowadzeniem bloga firmowego jest więcej. Możesz o nich przeczytać w moim artykule w MAMSTARTUP Jak prowadzenie bloga może pomóc Twojej firmie? 5 argumentów za blogowaniem

Z artykułu dowiesz się o 5 mocnych argumentach za prowadzeniem bloga firmowego. Tam opowiadam o nich więcej, tu tylko je wymienię.

blog firmowy

pexels.com

Jak blog firmowy może pomóc Twojej firmie?

  1. Dajesz się poznać jako ekspert
    2. Docierasz do szerszego grona odbiorców
    3. Wciąż się uczysz
    4. Rozwijasz swój produkt/usługę
    5. Poprawiasz swoją pozycję w wyszukiwarce Google

Zachęcam Cię do przeczytania całego artykułu “Jak prowadzenie bloga może pomóc Twojej firmie? 5 argumentów za blogowaniem”, no i oczywiście do zaangażowania się w prowadzenie bloga Twojej firmy.

mam-starup-blog-firmowy

 

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

  • Na rynku istnieje wiele metod pomocy firm by lepiej mogły się identyfikować w sieci. Jednym z nich jest właśnie blog, który coraz częściej dostrzegany jest przez PR-owców. Ten nowy kanał informacyjny pozwala na możliwe zwiększenie możliwości skorzystania z nie tylko usług ale również produktów. Więc jeżeli szukasz profesjonalnej firmy w tym zakresie to polecam: http://www.practum.pl/

KONTAKT

 

Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.