Audyt konta na Instagramie i Facebooku to analiza Twoich dotychczasowych działań w tych mediach przeprowadza zaprzyjaźniona agencja Receptura. Mają bogate doświadczenie w prowadzeniu działań w mediach społecznościowych stąd ich usługi bardzo polecam.

O to co otrzymasz w ramach Audytu konta na Instagramie i Facebooku

Zasugerujemy zmiany, a także pomysły na działania, które sprawią, że Twoje konto ruszy do przodu, zaangażowanie pod postami wzrośnie, a Twoja społeczność będzie się powiększać!

Ten audyt to nie tylko skrupulatne “wytykanie błędów” i podsunięcie środków zaradczych. To coś zdecydowanie więcej! To również strategia, swoisty plan działań, z którym łatwiej będzie Ci tworzyć zaangażowaną społeczność, skupioną wokół Twojej marki.

Dla kogo jest ten audyt konta na Instagramie i Facebooku?

  • dla osób tworzących swoją markę osobistą
  • dla firm, które chcą wyróżnić się spośród konkurencji

Jest to produkt indywidualny, całkowicie skrojony pod Twoją markę, obejmuje również analizę działań konkurencji.

Konto może być: prywatne, kontem firmowym lub kontem twórcy. Audyt nie dotyczy analizy konta reklamowego.

Audyt przeprowadza Aneta Łakomska z agencji RECEPTURA – specjalistka mediów społecznościowych, która od 2015 roku aktywnie prowadzi kanały social media dla wielu branż. Twórca contentu, miłośniczka Instagrama, marketingowiec, umysł kreatywny.

 

Ile to kosztuje?

  • Audyt konta na Instagramie: 1.500 PLN
  • Audyt konta na Facebooku: 1.500 PLN
  • Audyt Instagram + Facebook: 2.000 PLN

Opinie klientów:

“Polecam Anetę w kwestii audytów na IG! Ja jestem bardzo zadowolona 🙂 Czekam na efekty zmian 😉”
Dagmara Kokoszka-Lassota

“Działalność Anety na Instagramie obserwowałem od dłuższego czasu. Bardzo fajnie prowadzony profil, na którym znalazłem mnóstwo ciekawych informacji. Jako ekspertkę poprosiłem ją o audyt mojego konta. Bardzo fajny, merytoryczny raport, który mam nadzieję pozwoli mi wyeliminować błędy. Wszystko sprawnie i szybko, kontakt znakomity.
Szkoda, że tak mało ludzi działa dzisiaj w ten sposób”.
Radosław Mentel

“Szczerze polecam audyt konta na Instagramie 🙂 jako początkujący twórca dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy. Taki audyt będzie idealny dla każdego kto chce zobaczyć jakie popełnia błędy, dowiedzieć się jak je naprawić i szuka pomysłu na dalszy rozwój. Serdecznie polecam i dziękuje za ogrom przekazanej wiedzy!😍”
Kasia Romańczyk-Imielska

“Z Anetą mam przyjemność pracować w ramach działań marketingowych u jednego z klientów. Jej wiedza i doświadczenie w prowadzeniu kont na Facebooku i Instagramie jest niepodważalna, a zaangażowanie w pracę jeszcze to podkreśla”
Agata Chmielewska 🙂

 

 
 
 
 

audyt konta na Instagramie i Facebooku

KONTAKT

     

    Wysyłając do mnie wiadomość powierzasz mi swoje dane osobowe. Będę dbać o ich bezpieczeństwo i wykorzystam je jedynie do korespondencji z Tobą. Więcej możesz przeczytać w polityce prywatności.